pondělí 20. března 2017

První jarní!

Kočičkám za oknem nešlo odolat. Donesla jsem si jich plnou náruč - konečně něco pučí, hurá. Také včera ještě nevábně hnědé pole dnes z velké části ožilo zelenou barvou, jak kdyby ten déšť obsahoval živou vodu.
Cestou domů jsem si představovala kombinaci kočiček a tulipánů. Ve snu by mě nenapadlo, že na mě v tu chvíli už tulipány čekají ve dřezu. Nedá se namítnout nic proti reklamnímu sloganu: "Maminka vždy ví." Ta moje teda jo.


Čtyři vázy jsem podělila. 
Hezké jarní dny všem!


neděle 12. března 2017

Páteční řádění

Kamarádka udělá smutné oči, že by potřebovala nadekorovat oslavu. A Ene jde.
Kamarádka udělá smutné oči, že by potřebovala do druhého dne také vymyslet přání. A Ene udělá.
Taky bych chtěla takovou kamarádku :)čtvrtek 9. března 2017

Od Anežky

Z nemocnice nás pustili v úterý. Doma jsem se moc neohřála kvůli středečnímu Copycampu v Praze. Anežka mě proto mohla překvapit až dnes ráno růžičkou a vlastní básničkou. K MDŽ.

Pro maminku
Kdo je na světě nejkrásnější?
Nemusím se nikoho ptát. 
Je to má matinka nejmilejší,
je to ten nejhezčí pták.


Jo jo... čápem jsem byla už třikrát, sovou pravidelně každý večer a vránou jsem každé ráno, když mě nenechají spát. Jen ten odlet do teplých krajin na zimu mi ne a ne vyjít.

neděle 5. března 2017

To tu dlouho nebylo

Chcete každé ráno jako první slyšet láskyplná slova: "Já tě mám tak rád"? A večer při stejných slovech (a pusinkách jako bonus) usínat? Tak si to se mnou pojďte vyměnit k Josífkovi do nemocnice. Děkuji.
Tenhle pravidelný každoroční trénink nemocnicí nějak nezvládám. Ráda bych se odhlásila z reprezentace. Jak se to, prosím vás, dělá?Jedna z improvizovaných her, co se docela ujala - odklízení trosek buldozerem. Další byla klouzání po napolohované posteli (pššššššššt!).

PS: Poprvé mám ale šanci ocenit marodění přes víkend. Hlídá tatínek a já se sbírám přes odpoledne doma. A zítra snad už domů komplet i s těma zapálenýma plícema.