pátek 24. října 2014

Oslava malého piráta II. - tipy a návody

V letu jsem Toníkovi navrhla pirátské téma narozeninové oslavy - a prošlo až poté, co uviděl balonky s lebkami.


Anežka potěší: "Mami, nechci nic říkat, ale není divný dávat tam čokoládu i s obalem?"Piráti jsou snadné téma, rekvizity se zužitkují všelijaké, minimálně šátky, svícen a starý kufr má doma ledaskdo.
Pásky přes oko jsem vyrobila z kousku tmavého fleece (nepáře se) a černé kulaté gumičky z galanterie 3 Kč/m. Přišít gumičku po každé straně vystřiženého kolečka je naštěstí práce na chvilku, takže jsem je stihla ušít i mezi pečením a krájením občerstvení. Jak se s páskami děti nakonec vyblbly, bylo patrné už z předchozího příspěvku.

K dispozici tu dávám jednoduchou pirátskou pozvánku (pochopitelně prázdnou). Není na ni potřeba umět s grafickým programem, je možné ji popsat jen černým fixem. Pokud se grafického programu nezaleknete, využít můžete font Primitive, ke stažení třeba zde.


Ke stažení je také etiketa na láhev něčeho dobrého na přípitek. (Po prozkoumání složení všech rychlých špuntů jsem si oblíbila ty z IKEA. A mají dokonce dvě příchutě.)


A do třetice obyčejná krabička na popkorn, který - uznávám, není moc pirátský, ale prostě dobrý... Tác s krabičkami navíc hezky dodekoruje stůl tím spíš, pokud návody natisknete na barevné papíry.Žádné komentáře:

Okomentovat