pondělí 25. května 2015

Švihák lázeňský

Počasí nějakému vyletňování šatníku zrovna nepřeje - šortky máme nachystané od nejteplejšího dne v květnu a čekáme. Našemu nejmenšímu jsem pořídila kraťasy Tup Tup, které mi materiálem připomínají šedý len. Spolu s narezlou hnědou je to moje nejoblíbenější barva na kluky.


Za značkou Tup Tup se skrývá polská firma - kvality není třeba se obávat, šití je pevné a po vyprání kraťasy zůstaly beze změny. Číslování odpovídá a pro mě příjemný bonus, že jdou bez problémů natáhnout na látkovou plenu. Všechny čtyři kapsy - po dvou vepředu a vzadu - nejsou překvapivě jen na ozdobu, malé autíčko by se do nich vešlo (i kámen a další objevy, což jistojistě s geny svého bratra vykoumá během léta). Naopak nezavázatelné šňůrky jsou nejslabší místo celého modelu.


5 komentářů:

 1. Celý look nemá chybu, ja vsádzam na ten klobúk :-)
  Keby som na ulici stretla takto oblečeného mladého pána , tak sa sa za ním otočím :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty kraťásky jsou krásný :-) Koukala jsem na ně taky, jen kluci už nosí trochu větší velikost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ne, čemu vděčím za návštěvu :)
   Josífek má postavu po mě, takže skoro ve dvou letech nosí velikost, co jiné děti mají na roce. Má to své výhody, ne že ne :)
   Až dodatečně jsem si všimla štítku na kraťasech, že obsahují "parts of animalistic origin", což nevím, co si o tom myslet...

   Vymazat
  2. A já ti nevím. Není to tak dlouho, co jsem zjistila, že máš blog :-D
   Občas jsem nakoukla, ale netroufala jsem si komentovat. Hlavně co se týká Petrovy nemoci. Držela jsem tiše palce.
   Jsem ráda, že se vám daří :-)

   Vymazat