pondělí 1. května 2017

Ta Ene už je tam zas

Vypovídám se snad brzy, proč teď tolik nepíši. Z čeho se mohu vypovídat hned, je ale z časopisu Nové proměny bydlení, který nás navštívil nedávno i se skvělou fotografkou Veronikou Raffajovou. To se mi to hned kochá lépe, když fotí někdo, kdo to narozdíl ode mě umí. Naše koupelna je na stáncích právě teď, v květnovém čísle.
A co se se mnou děje napoví třeba zbytek fotky.

6 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakože jsem široká? :D Širokáč jeden ošklivej...! Nene, naopak. Nastoupila jsem do práce a nevím, kde mi hlava stojí :)

   Vymazat
 2. Já si tě dala na nástěnku, máte to překrásné a košíček je nejvtipnější. Pusu a obdiv vám všem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždycky jsem čekala, kdy začnu cestovat, ale na takové nástěnce jsem ještě nebyla a to je meta snad ještě vyšší! :))

   Vymazat
 3. Ene, muž kvôli tebe vyštartoval kúpiť časák, bo som zavretá v ,,autistickom kláštore,,.
  Máš to moc pekné, si šikulka, veď to sledujem...medená rúrka od radiátoru nemá chybu:-)
  Ja tiež budujem pre nádej, veď vieš, dom pre autistov, potrebujú špecistyle, a preto u nás v podkroví nie je ani sádrokartón a som hrdá na to, ako dobre vyzerá osb doska natretá bielym a sivým voskom Osmo, aj v kúpelni, budoári atď, som muža po tvojom šťuchnutí k tomu ,,doasistovala,,. Dole sú už steny nabielené a hore bielime.Uf!
  papa

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je super že ti takhle vyšel článek v časopise. Jinak moc pěkná koupelna teda uvažuji taky o nějaké proměněne koupelny minuli rok jsme se stěhovali už konečně do vlastního bydlení které jsme sehnali tady a říkala jsem si že by to chtělo taky koupelnu oživit tak moc díky za inspiraci.

  OdpovědětVymazat