neděle 30. prosince 2018

2018

Ani se mi nechce věřit, že je tenhle neuvěřitelný rok za námi. Stala se taková spousta věcí, které jsem si na začátku roku stěží představila. Největším zlomem pro mě pořád zůstává nová práce. Stejně jako byl bídný pohled do mého životopisu s desetiletou mezerou na rodičovských dovolených pro zaměstnavatele, zrovna tak ve mě hlodal červíček, jestli nějakou práci a s tím spojený jiný režim pro rodinu vůbec nějak ustojím. Jistě jsme doma věděli jen to, že mě taková práce musí opravdu bavit, aby fungovala v první řadě doma dobrá nálada a až pak finance apod.
To se nedlouho po začátku roku opravdu stalo a já začala pracovat v kolektivu lidí, které bych si ani nezvládla vysnít. Spolu s tím uzrála spousta jiných věcí, mimo jiné to, že dal výpověď v práci manžel a my se přesně po mé zkušební lhůtě v práci vystřídali. Teď, jak s hrdostí sám říká, dělám kariéru já a manžel taxikáře dětem. A oba si neskutečně rochníme.
Nicméně v rámci všech změn ani za tento rok nevznikl k mému štěstí žádný antienelavie blog nebo instagramový profil, jehož případnou reálnou podobou našeho domova se velmi baví manžel i přátelé, takže děkuji za trpělivost na všech frontách...


Žádné komentáře:

Okomentovat