sobota 1. prosince 2018

Adventní kalendář

Ahoj Prosinče, vítej. Někteří se tě už nemohli dočkat!
Říkám si, jaké mám zatím štěstí, že adventní kalendář nemusím vymýšlet, protože ke mě zatím pokaždé ten nápad přišel sám. Třeba za 5 minut 12, ale přišel. Letos to ani v pracovním shonu nebylo jiné. Lišilo se jen to, jak se mě ptali tentokrát postupně už všichni tři, jestli kalendář bude a jak bude vypadat.


Vymyslela jsem si žebřík. Ve sklepě, sice ošuntělý a zaprášený od uhlí, ale stál tam. Prý se mám zeptat táty, jestli si ho mohu na ten měsíc půjčit. A táta byl bezva jako vždy: "Proč se mě ptáš, když už je stejně rozhodnuto...?"


A tak už nám stojí. Jen ne opřený o trám nahoře v ložnici, jak jsem si vymyslela, ale protože je to žebřík naší rodiny, je trošičku podmíráček, který ani na ty naše nízké trámy nedosáhne. Na schodech mu to ale také sluší. Alespoň za mě.


5 komentářů:

 1. Tak to je krásnej adventní kalendář. Super nápad! :)
  Woodnote

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám teda hodně intenzívní zimní spánek, děkuji dodatečně! :)

   Vymazat
 2. To je moc hezký :) a interiér to i doplní. Skvělý nápad :)


  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že už ani maily nevnímám, moc děkuji a přeji na oplátku alespoň krásný nový rok!

   Vymazat
 3. Free spins are normally triggered via a scatter of at least of|no much less than} three designated symbols . Some video games permit the free spins bonus to "retrigger", 1xbet korea which provides additional spins on high of those already awarded. There isn't any theoretical restrict to the variety of free spins obtainable. Some video games could have other options that can also set off over the course of free spins. A slot machine , fruit machine or poker machine is a playing machine that creates a recreation of likelihood for its prospects.

  OdpovědětVymazat