neděle 24. února 2019

Když se plní sny

Člověk si je během jednoho týdne schopný udělat celý seznam přání, co by si teď hned rád pořídil, byť i jen pro radost. A pak je takový seznam, který putuje s člověkem celý život. Mám spoustu věcí a plánů, "až budu velká holka". Jednou z položek je i kubistická cukřenka od Pavla Janáka.
I když se za tu velkou holku se svými 150 cm stále nepovažuji, pasovali mě do ní přátelé a manžel, kteří se mi na dózu složili k narozeninám...


Jen co mi oschly slzy dojetí, začala jsem si cukřenku malovat na velkém stole, ke kterému se konečně všichni spolu vejdeme. No jo, podejte ženské prst, ukousne vám ruku. Ale sama jsem si nedovedla představit, že se do toho skutečně dáme - a ani ne o dva měsíce později začneme řešit koupi domu.


A opravdu řešíme... Držte palce. Začíná zatím suverénně největší dobrodružtví, na jaké se spolu po sedmnácti letech vztahu vydáváme.

3 komentáře:

  1. Držím palce, Jani....a k cukřenku tiše závidím. Až budu velká, tak si ji koupím:-)))))

    OdpovědětVymazat
  2. Krásný začátek - ta cukřenka. Ať to stejně slibně pokračuje:)!

    OdpovědětVymazat
  3. Tak mým snem je už dlouhou dobu začít se konečně chovat nějak k přírodě a bohužel mi to zatím nějak moc nejde a přejít na toto je snad nadlidský úkol, takže jej asi zruším úplně, počkám nějakou dobu a třeba se mi podaří udělat něco, co konečně splním :) Plnit si sny je důležité pro celkovou spokojenost člověka, takže jen do toho!!!

    OdpovědětVymazat