neděle 26. července 2015

Seno sláma, polní tráva

Věděla jsem, že si na naše výročí uděláme krásný piknik v podstatě pod okny na poli. Tráva sice dosahovala místy výš než já, pořád byl ale v záloze vysekaný plácek akorát na naše deky. Jen mi bylo tak nějak jasné, že pokud nezačnou traktory sekat hned začátkem týdne, s velkou pravděpodobností nás to nemine přesne v den D. A co myslíte?
Měl ho tam. Teda my měli, traktory. Přesně v jedenáct dopoledne začaly jezdit, obřad jsme měli od tří. Jako každá nutnost improvizace, i tato měla svá plus. Toník se skvěle zabavil, když si během pikniku z čerstvě posekané voňavé trávy stavěl kupičky a do nich skákal. To ještě nebylo shrabáno jako tento týden. Teď už máme i balíky a začalo nám tak konečně pravé léto!

 

Po deváté by už mohl spát, ale když jezdí ten traktor pod oknem, jsem snad Herodes?

Vzpomínka na výročí od Michala, kluci v akci.2 komentáře:

 1. Vieš tých mládencov vyfešákovať !
  U nás sme preábali prízemie, kým som mala autistického syna v bezpečí :-)
  Dlho zvažované pretieranie na bielo sa skončilo konečným rozhodnutím - nechať prirodzený odtieň, transparentmým voskom sme lizli- opravili stred v spoločenskej časti a dovoskovali na sivo dlážku v spodnej, našej kúpeľni, je úplne mini a minimalistická, tak si ju ak chceš pozri :-) Všimni si mydeľničky, inšpirované tebou, ale kameň sa nekonal- môj syn by si hodil, tak by to pochopil....a aj tak ich už nemali - mám porcelánovú, v hornej, moji mladí, majú tú drôtenú, lebo je praktická...
  No a bác, išli sme do čiernej, tabuľovky !

  OdpovědětVymazat
 2. Kluci si to opravdu uzily,krasne fotky.

  OdpovědětVymazat